E-mailom: vinco@goodsoundproof.com
Telefón: +86-13798390364

Materiály na podlahové protihlukové izolácie

Shenzhen Vinco Zvukotesné materiály, Ltd je jedným z najlepších podlahových zvukotesných materiálov výrobcov a dodávateľov v Číne, vitajte na veľkoobchod našich vlastných podlahových zvukotesných materiálov vyrobených vo Veľkej Británii, a tiež vítaní skontrolovať cenu u nás. Gumová podložka ...

Zaslať požiadavku


Materiál protihlukovej podlahy

Predstavenie výrobku

Guma nárazová podložka ako jeden z podlahových zvukotesných materiálov v širokom application.It bol vyrobený s prírodným kaučukom a epdm peny spolu, má vlastnosti hluku zníženie nárazu, nárazuvzdorné a nepremokavé, ohňovzdorné a tak ďalej.

názov:

Gumová podložka

materiál:

guma / EPDM

rozmery:

1000 mm * 12500 mm * 5 mm

tvar:

rožok

ohňovzdorné:

B2 stupeň

farba

čierna

balíček

plastový sáčok

ekologický

Stupňa E1

hustota

550 kg / m3

funkcie

1 Vysoká hmotnosť a úplná štruktúra pórov vnútornej postavy spôsobuje, že gumová podložka má vynikajúcu odolnosť proti nárazom, zníženie hluku a vodotesnosť.

2 Zabráňte rastu plesní a huby.


Pozor na inštaláciu

1 Podľa požiadaviek z rôznych dôvodov budeme musieť položiť dlažbu, podlahu ozdobnú vrstvu atď

2 Priložená gumová podložka by mala byť upchatá, miesto uzáveru znovu zatvorené lepiacou páskou papier, zabrániť hornej betónovej konštrukcie, infiltrácia suspenzie pod vibračné tlmiace vankúšiky spôsobené mostom.

Hot Tags: podlahové zvukovoizolačné materiály Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, veľkoobchod, na mieru, najlepšie, cena, Veľká Británia, zvukotesné podlahové výrobky, podlahové zvukotesné výrobky
Súvisiace produkty
Zanechať správu
Vaše súkromie je pre nás dôležité - sme nikdy predať alebo zdieľať informácie.