E-mailom: vinco@goodsoundproof.com
Telefón: +86-13798390364

Expandovateľná penová izolácia

Shenzhen Vinco Zvukotesné materiály Co, Ltd je jedným z najlepšie rozšíriteľných výrobcov izolácie penovej hmoty a dodávateľov v Číne, vitajte na veľkoobchodnej našej customizované expandovateľné pena izolácie vyrobené vo Veľkej Británii, a tiež vítaní skontrolovať cenu u nás. Farba produktu: biela, čierna. iné môžu byť ...

Zaslať požiadavku

Shenzhen Vinco Zvukotesné materiály Co, Ltd je jedným z najlepšie rozšíriteľných výrobcov izolácie penovej hmoty a dodávateľov v Číne, vitajte na veľkoobchodnej našej customizované expandovateľné pena izolácie vyrobené vo Veľkej Británii, a tiež vítaní skontrolovať cenu u nás.

Farba produktu: biela, čierna. iné môžu byť prispôsobené

Hrúbka jednej vrstvy: 2 až 12 mm

Hrúbka kompozitu: 2-100 mm

Plesová rýchlosť: 5-30krát

Typy spracovania: cievka, plátok, profil

Minimálne množstvo: 1000 m.

Výrobný cyklus: 3 až 7 dní

Zavedenie produktu: materiál XPE je chemicky zosieťujúca polyetylénová pena, čo je druh uzavretej pórovitej štruktúry, nazývanej tiež nezávislá penivosť, a preto má výhodu nezávislého penového materiálu, ktorý je tiež známy ako chemicky zosieťovaný PE. XPE je druh PE, ktorý je vyrobený z PE materiálu po napenení chemickej PE peny. XPE penový chemicky zosieťujúci polyetylénový penový materiál, ktorý s polyetylénovou živicou zosieťujúcou látkou s nízkou hustotou a penotvorným činidlom po kontinuálnej penivácii pri vysokej teplote v porovnaní s EPE (fyzikálny penový polyetylén, všeobecne známy ako perličková bavlna (fyzický penový polyetylén, všeobecne známy ako perličková bavlna) XPE má vyššiu pevnosť v ťahu, diera bubliny je tenšia.

Vlastnosti výrobku: XPE zosieťovaný penový prekonáva nedostatok bežného polystyrénu krehký, deformácia, slabá odolnosť. Vyznačuje sa vodeodolnosť proti vlhkosti, odolnosť voči nárazníkom, zvukovú izoláciu, tepelnú ochranu, tepelnú izoláciu, dobrú plasticitu a húževnatosť, recykláciu, ochranu životného prostredia, silnú rázovú silu, okrem toho existuje veľa ďalších výhod, má tiež veľmi dobrú chemickú odolnosť , XPE má aj netoxický, chuťový, odolný voči liekom, odolnosť voči olejom, kyselinám, halogenidom a iným rôznym chemickým vlastnostiam a je ľahko spracovateľný, okrem toho môže byť ľubovoľným rezaním spolu s rôznymi materiálmi, je to nová generácia vysoká účinnosť a úspora energie, materiál ochrany životného prostredia. Použitie výrobku: XPE sa používa pre automobily, chladničky, klimatizáciu, chladničku, lietadlá, železničné vozidlá, motor a taktiež vhodné pre presné prístroje, polovodiče, vrecká, hračky, obaly a iné polia. môžu tiež využiť svoju ľahkú formovateľnosť a používajú sa v oblasti výroby športových a voľnočasových výrobkov. Ako surf, nepriepustné matrace, jóga mat a tak ďalej. Na budove je tiež určený účel, ktorý sa používa na izoláciu budov.

Hot Tags: expandovateľná penová izolácia Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, veľkoobchod, na mieru, najlepšie, cena, Veľká Británia
Súvisiace produkty
Zanechať správu
Vaše súkromie je pre nás dôležité - sme nikdy predať alebo zdieľať informácie.