E-mailom: vinco@goodsoundproof.com
Telefón: +86-13798390364

Polyetylénová pena

Shenzhen Vinco Zvukotesné materiály, Ltd je jedným z najlepších výrobcov polyetylénovej peny a dodávateľov v Číne, vitajte na veľkoobchodné našej vlastnej polyetylénovej peny vyrobené vo Veľkej Británii, a tiež vítaní skontrolovať cenu u nás. Koncové špecifikácie produktu: Konvenčné široké: 1-1,5 m ...

Zaslať požiadavku

Shenzhen Vinco Zvukotesné materiály, Ltd je jedným z najlepších výrobcov polyetylénovej peny a dodávateľov v Číne, vitajte na veľkoobchodné našej vlastnej polyetylénovej peny vyrobené vo Veľkej Británii, a tiež vítaní skontrolovať cenu u nás.

Koncové špecifikácie produktu:

Konvenčné široké: 1-1,5 m

hrúbka: 3-15 mm prehodnotiť (iné sa môžu diskutovať neskôr)

pomerový rozsah: päťkrát, desaťkrát, 15krát, 20krát, 30krát (normálne 30krát)

Chemický zosieťujúci polyetylénový penový materiál --- XPE, s polyetylénovou extrúziou s nízkou hustotou, chemickými zosieťujúcimi penovými látkami, krátky pre XPE. Vyznačuje sa netoxickým, kvalitatívnym svetlom, nízkou bibulóznou rýchlosťou, dobre vodnou odolnosťou a vynikajúcou tepelnou izoláciou, odolnou voči chemikáliám a dobrým fyzikálnym vlastnostiam. Môže vytvárať penové materiály s rôznym pomerom, rôznou hrúbkou a rôznymi farbami, ich sekundárny spracovateľský výkon je lepší, môže sa tiež spracovávať na rôzne kompozitné materiály s inými kompozitnými materiálmi.

Podľa požiadaviek trhu naša spoločnosť vyvinula naše vlastné XPE funkčné produkty: vysoko plameňový retardant XPE, vodivý XPE, antibakteriálny mouldproof XPE, vysoko teplotne odolný XPE, vysoko elastický XPE atď.

Výrobky majú vysokú kvalitu nadradenosti, ako napríklad odolnosť proti vysokým teplotám, retardant horenia, nízka hustota, hladký povrch a odolnosť proti opotrebovaniu, vysoká odolnosť, odolnosť proti starnutiu, vodivosť, dobre vodotesnosť, zvuková izolácia, tepelná izolácia, komfortný pocit, výkon, atď. Ide o akýsi funkčný materiál s charakteristikami proti plesniam a všetkými druhmi iných chemicky odolných proti korózii, ktoré sú v súlade s medzinárodnými environmentálnymi normami.

Hot Tags: polyetylénová pena Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, veľkoobchod, na mieru, najlepšie, cena, Veľká Británia, expandované polyetylénové peny, polyetylénové penové dosky, polyetylénové penové kotúče
Súvisiace produkty
Zanechať správu
Vaše súkromie je pre nás dôležité - sme nikdy predať alebo zdieľať informácie.